phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Chorzowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Chorzowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia między innymi minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Chorzowie oraz całym kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone ogrzewanie domu bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się szczególnie z szukaniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał zdobywa na coraz większej popularności przez kilka podstawowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione w szczególności wśród osób skupiających się na minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak można ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Chorzów realizujemy od wielu lat – zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz uznaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki opał odznacza się opłacalnością oraz ekologią spalania, jak też szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W momencie wyboru pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by także wykorzystywać materiały z odpowiednimi certyfikatami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą opału, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury na etapie spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Kupujących w Chorzowie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów. Paliwo cechuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla środowiska naturalnego, jako że jest to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych i ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki kooperacji, jak również korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Chorzowie oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Chorzów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet workowany stanowi idealny wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów firmowych, gdyż to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do