phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kowarach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kowarach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z wyłącznie surowców wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co oznacza na przykład niewielką spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych dostawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Kowarach oraz całej Polsce, zapewniając jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i bezpieczne ogrzewanie domu bądź innego budynku to jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie z kilku istotnych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, także sieciowego, co sprawia, że jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wymagania, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Kowary realizujemy od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas spalania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także wykorzystywać produkty z właściwymi oznaczeniami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co gwarantuje, że jego wykorzystanie może być uznane za świetną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Kowarach serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Opał charakteryzuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy także wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla środowiska naturalnego, jako że jest to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady partnerstwa, jak też przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Kowarach oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kowary

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi zawsze udany wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i budynków przemysłowych, jako że jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do