phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Złotoryi.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Złotoryi i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem tylko surowców wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co przekłada się na na przykład niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych dostawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości tego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Złotoryja oraz całej Polsce, zapewniając jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Ekologiczne i niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń domowych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się na przykład z poszukiwaniem wydajnego pelletu. Obecnie ten materiał zyskuje coraz większe uznanie przez kilka kluczowych czynników. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko w ten sposób mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Złotoryi realizujemy od dawna – zapraszamy do zakupu opału i do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą i uznaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju opał charakteryzuje się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie spalania, jak też szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru produktu warto przeczytać opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy w szczególności wybierać materiały z właściwymi oznaczeniami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością produktu, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Złotoryi serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet cechuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, gdyż to opał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady kooperacji, jak też przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Złotoryi oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Złotoryja

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet workowany to świetny wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie domów, mieszkań i obiektów firmowych, jako że jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do