phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dubiecku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dubiecku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z jedynie trocin wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych dostawców trocin, przez co jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Dubiecku oraz całym kraju, zapewniając jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie z szukaniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu z kilku kluczowych czynników. Jednym z najważniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi surowcami, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Dubiecku realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie wykorzystania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru materiału należy przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto także wykorzystywać produkty z odpowiednimi atestami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego zakup może być uznany za idealną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury podczas spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Klientów w Dubiecku serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i życzenia współczesnych klientów. Pellet cechuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, jako że to materiał produkowany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki kooperacji, jak też korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Dubiecko oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Dubiecko

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i obiektów firmowych, gdyż to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do