phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kolbuszowej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kolbuszowej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także cecha, która udowadnia przewagę sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem jedynie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych dostawców drewna, dzięki czemu mamy gwarancję co do doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Kolbuszowa oraz licznych regionach kraju, utrzymując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Przyjazne środowisku i niezawodne metody ogrzewania lokali mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zadań na czas zimowy, który kojarzy się na przykład z szukaniem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka podstawowych powodów. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w taki sposób można uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Kolbuszowej prowadzimy już od wielu lat – zapraszamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem, które stale się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy odznacza się ekonomią i ekologią wykorzystania, a także szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania domów, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do powietrza, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru pelletu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim kupować produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Kolbuszowej gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Pellet charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy również wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, gdyż to materiał produkowany z strużyn drewna iglastego lub wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady kooperacji, a jednocześnie atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Kolbuszowej oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kolbuszowa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania budynków prywatnych i obiektów firmowych, jako że to opał o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do