phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Radzyniu Chełmińskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Radzyniu Chełmińskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem tylko surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co oznacza między innymi niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych dostawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Radzyniu Chełmińskim oraz wielu regionach kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz bezpieczne metody ogrzewania domu czy innego budynku stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się między innymi z zakupem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał zdobywa coraz większą popularność z paru podstawowych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, ze względu na to jest cenione szczególnie wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo odznaczało się wysoką jakością. Jedynie w taki sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy także pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Radzyniu Chełmińskim realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie spalania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą opału, co gwarantuje, że jego wybór stanowi idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła podczas spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Radzyniu Chełmińskim gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Paliwo cechuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest też wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na przyrodę, ponieważ to materiał opałowy produkowany z strużyn drewna iglastego i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady partnerstwa, a jednocześnie niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Radzyń Chełmiński oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Radzyń Chełmiński

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi zawsze udany wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, ponieważ to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne działanie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do