phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łasku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łasku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co zapewnia na przykład niewielką spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Łasku oraz całym kraju, dbając o jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i niezawodne ogrzewanie lokali domowych czy firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie ten opał zyskuje coraz większe uznanie z kilku podstawowych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane w szczególności wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Łasku prowadzimy już od wielu lat – zapraszamy do nabycia produktu i do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą i zainteresowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu opał charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru produktu warto przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by w szczególności kupować materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą produktu, co sprawia, że jego zakup stanowi doskonałą inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Łasku gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Paliwo cechuje się optymalną wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla otoczenia, jako że jest to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady partnerstwa, a także korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Łasku oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łask

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet opałowy to idealny wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, ponieważ to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do