phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zambrowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zambrowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się użyciem tylko trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co oznacza na przykład minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych dostawców trociny, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Zambrów oraz licznych regionach kraju, dbając o jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu czy firmy to jedno z głównych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę istotnych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Zambrowie realizujemy już od dawna – zapraszamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, ze względu na to, że taki opał odznacza się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie użytkowania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania domów, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także kupować materiały z odpowiednimi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą produktu, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Zambrowie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszystkie oczekiwania i życzenia współczesnych nabywców. Materiał cechuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla środowiska naturalnego, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki współpracy, jak również optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Zambrowie oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zambrów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi idealny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań i budynków firmowych, ponieważ jest to opał o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do