phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Szadku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Szadku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który podkreśla przewagę dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i audytom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem jedynie surowców wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych dostawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Szadek oraz całym kraju, gwarantując jego wysoką jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze oraz bezpieczne ogrzewanie domu czy firmy to jedno z najważniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się między innymi z szukaniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten opał zyskuje na coraz większym uznaniu z paru podstawowych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane szczególnie w przypadku osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można również nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Szadku realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz uznaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju opał charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie użytkowania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto również wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Szadku serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych klientów. Paliwo odznacza się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, gdyż to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki kooperacji, a także optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Szadku oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Szadek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz budynków przemysłowych, gdyż to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do