phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Świebodzicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Świebodzicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co oznacza między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Świebodzice oraz całym kraju, dbając o jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne i niezawodne ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimy, który wiąże się w szczególności z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, przez co jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione materiały charakteryzowały się doskonałą jakością. Jedynie w ten sposób mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Świebodzice realizujemy od wielu lat – zapraszamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i uznaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością i ekologią spalania, jak również szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto w szczególności stawiać na materiały z odpowiednimi poświadczeniami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością opału, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Klientów w Świebodzicach gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał wyróżnia się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, jako że jest to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki partnerstwa, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Świebodzice oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Świebodzice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, gdyż to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do