phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Torzymiu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Torzymiu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie materiałów wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niską podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Torzymiu oraz całym kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz bezpieczne ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych czynników. Jednym z najważniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione zwłaszcza wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź awarii. Sprzedawany przez nas workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Torzym prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do nabycia produktu i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zainteresowaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie jest to niczym dziwnym, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą produktu, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za świetną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Klientów w Torzymiu serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i potrzeby dzisiejszych klientów. Pellet charakteryzuje się optymalną wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, gdyż to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne zasady kooperacji, jak też optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Torzym oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Torzym

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany stanowi świetny wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie budynków prywatnych i obiektów firmowych, jako że jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do