phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Białej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Białej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co przekłada się na na przykład minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych dostawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Biała oraz całej Polsce, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne i niezawodne ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się szczególnie z szukaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych czynników. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi surowcami, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione zwłaszcza w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne regulacje, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Białej realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i uznaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego typu materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony przedmiot sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim wybierać materiały z właściwymi atestami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością opału, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi świetną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Białej serdecznie zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Pellet wyróżnia się optymalną wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy także podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki partnerstwa, jak również korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Biała oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Biała

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to doskonały wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, jako że to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do