phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Trzcielu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Trzcielu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się użyciem tylko trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych dostawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Trzcielu oraz całym kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Przyjazne naturze i bezpieczne metody ogrzewania domu bądź innego budynku to jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności ze względu na kilka ważnych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, ze względu na to jest pożądane w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Trzcielu prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W trakcie wyboru materiału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto także wybierać produkty z odpowiednimi certyfikatami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością opału, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła w trakcie spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Trzcielu gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Opał cechuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, gdyż to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne zasady kooperacji, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Trzciel oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Trzciel

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, gdyż to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do