phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pszczynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pszczynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha oferowanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie trocin wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych sprzedawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Pszczyna oraz licznych regionach kraju, utrzymując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne i sprawdzone metody ogrzewania lokali domowych czy firmowych to jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione paliwo charakteryzowało się doskonałą jakością. Jedynie w ten sposób możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Sprzedawany przez naszą firmę workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Pszczynie realizujemy od dawna – zapraszamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz uznaniem, które stale rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że taki opał odznacza się opłacalnością i ekologią używania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W momencie wyboru produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy w szczególności stawiać na produkty z odpowiednimi certyfikatami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury podczas spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Pszczynie serdecznie zachęcamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszystkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy odznacza się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla środowiska naturalnego, jako że to opał produkowany z trocin drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki kooperacji, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Pszczyna oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pszczyna

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz budynków firmowych, gdyż to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do