phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Miliczu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Miliczu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także cecha, która potwierdza wyższość oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem jedynie materiałów pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co gwarantuje na przykład minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych dostawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Milicz oraz licznych regionach kraju, utrzymując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne i sprawdzone ogrzewanie mieszkania czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione w szczególności wśród osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub awarii. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Miliczu realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do kupna produktu i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą i zapotrzebowaniem, które z roku na rok rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki materiał opałowy odznacza się ekonomią oraz ekologią użytkowania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, aby towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto także wykorzystywać materiały z właściwymi poświadczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością produktu, co powoduje, że jego zakup może być uznany za udaną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury na etapie spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Miliczu gorąco zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia współczesnych klientów. Pellet cechuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla natury, gdyż to materiał produkowany z trocin drzew iglastych oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady kooperacji, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Miliczu oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Milicz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury na terenie domów, mieszkań i budynków firmowych, jako że jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do