phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pionkach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pionkach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom i audytom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie trocin wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych sprzedawców drewna, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej klasy tego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Pionkach oraz wielu regionach Polski, utrzymując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne ogrzewanie lokali domowych czy firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu przez parę ważnych czynników. Jednym z najważniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak można ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne regulacje, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy również pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Pionki prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią spalania, a także szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W momencie wyboru produktu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto również wykorzystywać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą opału, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi trafioną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia wymaganą ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Pionkach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet odznacza się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na środowisko naturalne, ponieważ to materiał produkowany z trocin drzew iglastych i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady kooperacji, a także przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Pionkach oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pionki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Może być użyty do ogrzewania budynków prywatnych oraz obiektów przemysłowych, jako że to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Długotrwałe działanie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do