phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Przedczu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Przedczu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha dostępnego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co przekłada się na między innymi niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych dostawców drewna, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Przedczu oraz licznych regionach Polski, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i bezpieczne ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych to jedno z najważniejszych zadań na czas zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności przez parę kluczowych czynników. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi metodami, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Przedecz realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego typu materiał opałowy odznacza się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy także wykorzystywać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Przedczu serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo odznacza się optymalną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy również podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, gdyż to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne warunki partnerstwa, jak też korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Przedczu oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Przedecz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania budynków prywatnych oraz budynków firmowych, jako że to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do