phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rydułtowach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rydułtowach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co zapewnia na przykład niewielką spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych dostawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Rydułtowach oraz całym kraju, utrzymując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych to jedno z kluczowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnich latach ten opał zyskuje coraz większą popularność z paru istotnych powodów. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, przez co jest pożądane w szczególności w przypadku osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak można uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można przy tym pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Rydułtowy realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna opału i do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas wykorzystania, a także szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do otoczenia, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością opału, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi trafioną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury podczas spalania, które jednolicie rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Rydułtowach gorąco zapraszamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów. Paliwo wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla natury, jako że jest to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne zasady kooperacji, a przy tym korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Rydułtowach oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Rydułtowy

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie domów, mieszkań i budynków biznesowych, ponieważ jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Ogromne działanie w branży pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do