phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kisielicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kisielicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także cecha, która udowadnia przewagę naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom jakościowym stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co oznacza między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych dostawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Kisielicach oraz całym kraju, zapewniając jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, również sieciowego, przez co jest cenione szczególnie wśród osób skupiających się na minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Kisielice realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i ekologią używania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem produktu należy przeczytać opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by również stawiać na materiały z właściwymi atestami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą produktu, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi trafioną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła na etapie spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Kisielicach serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet cechuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne zasady kooperacji, a przy tym niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Kisielicach oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kisielice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to świetny wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, jako że jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne działanie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do