phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Mrągowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Mrągowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych dostawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Mrągowie oraz całej Polsce, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź firmy stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się w szczególności z poszukiwaniem właściwego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, przez co jest pożądane zwłaszcza wśród osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione paliwo odznaczało się doskonałą jakością. Wyłącznie w taki sposób można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź awarii. Sprzedawany przez naszą firmę workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Mrągowo realizujemy od wielu lat – zachęcamy do zakupu materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą i zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju opał wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie spalania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału należy przeczytać opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać produkty z odpowiednimi certyfikatami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury na etapie spalania, które w jednolity sposób rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Mrągowie serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla natury, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady partnerstwa, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Mrągowo oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Mrągowo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania budynków prywatnych i obiektów przemysłowych, jako że jest to opał o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do