phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Olsztynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Olsztynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży pelletu drzewnego z linii TOP Pellet, który produkowany jest z drewna iglaków, a konkretnie z jego trocin. Oferowany produkt opałowy wyróżnia się wysoką jakością, a nasz dobry pellet uzyskał renomowany certyfikat EN Plus A1. To wyjątkowe wyróżnienie, które mobilizuje nas do stałego monitorowania klasy produktów. Certyfikat ten jest stale odnawiany, dzięki systematycznemu poddawaniu naszego opału testom kontroli jakości. Jedną z kluczowych zalet TOP pelletu jest to, że nie ulega on spiekaniu się, lecz poddaje się równomiernemu spalaniu, co podwyższa jego efektywność. Walor ten wynika z faktu, iż pellet premium nie jest niczym zanieczyszczony, a poziom popiołu plasuje się w granicach 0,2-0,6%. Są to parametry, które są wyjątkowo rygorystycznie przez nas przestrzegane i powodują, że jesteśmy jakościowo bardzo silną konkurencją. Pellet opałowy, który jest dostępny w naszej ofercie, można nabyć w najlepszych składach w mieście Olsztyn. Nie zawiera on zanieczyszczeń, które mogłyby obniżyć jego poziom jakości. Na próżno szukać w nim można kory, piasku czy też innych składników mineralnych. Nasz pellet nie jest sprzedawany luzem, co jest dodatkowym jego atutem. Pellet workowany jest łatwiejszy w transporcie i magazynowaniu, dlatego też cieszy się dużą popularnością. Sprzedaż pelletu przebiega u nas sprawnie i bezproblemowo, a dodatkowo ceny pelletu są adekwatne do jego jakości.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologia odgrywa ważną rolę w codziennym życiu. Ma wpływ na przyszłość i zdrowie kolejnych pokoleń, dlatego też pellet jest świetnym rozwiązaniem dla tych firm i gospodarstw, które chcą żyć w zgodzie z naturą. Spalanie pelletu nie przyczynia się znacząco do powstawania smogu, dziury ozonowej czy też wzrostu stężenia szkodliwych substancji w atmosferze. Proces jego produkcji też nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Dobry pellet to również wygoda. Piec na pellet posiada bowiem odpowiedni podajnik, który na bieżąco przekazuje produkt opałowy do głównej komory, gdzie się spala. Nie trzeba zatem co godzinę czy też dwie godziny sprawdzać, czy nie trzeba dodać kolejnej porcji opału. Kotły na pellet to także ogromna oszczędność finansowa. Ogrzewanie pelletem jest bowiem dużo tańsze niż ocieplanie wody i budynku za pomocą gazu, prądu czy też olejów. Pellet, który można zakupić w mieście Olsztyn, cechuje się oprócz tego wysoką kalorycznością i niskim poziomem wilgotności. Podczas zakupu pelletu należy zwrócić uwagę, czy ma wysoką jakość (produkcja z wiórów tartacznych i trociny odpadowej) - tylko wtedy można mieć pewność, że spełni prawidłowo swoje zadanie. Można to zweryfikować, sprawdzając, czy posiada on certyfikat EN Plus A1. Jedynie pellet tego typu nie uszkodzi pieca, spełni oczekiwania klienta i zapewni drożność przewodów kominowych.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Przed zakupem paliwa, jakim jest pellet, warto zasięgnąć garść informacji i przeczytać w internecie opinie o pellecie. To dobry krok, by móc porównać cechy dostępnych w sprzedaży produktów opałowych oraz ich ceny. Według recenzji, na które można się natknąć, zwrócić należy uwagę podczas zakupu na kaloryczność pelletu, ponieważ jest to walor determinujący efektywność spalania. Cena pelletu również nie pozostaje bez znaczenia, jednak nie warto, zwieść się zbytnim obniżkom, ponieważ może to być sygnał o niskiej jakości produktu. Spalanie pelletu i jego ekonomiczność można również sprawdzić na podstawie certyfikatu takiego jak EN Plus A1. To bardzo ważny dokument, który określa bezpieczeństwo stosowania pelletu w poszczególnych ekologicznych kotłach. Pellet opałowy, który oferujemy w dobrych składach w mieście Olsztyn, posiada tenże certyfikat. Gwarantuje to najwyższą jakość naszego opału. Należy pamiętać, że ogrzewanie domu lub firmy niskim jakościowo produktem może być przyczyną szybszego zużycia pieca, jak i utraty jego gwarancji.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Jako producent pelletu linii TOP Pellet dbamy o najwyższą jego jakość. Od początku naszej działalności prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Olsztyn. Dzięki posiadanemu certyfikatowi EN Plus A1 zyskaliśmy w tym miejscu grono zaufanych klientów. Nasza misja to dostarczanie mieszkańcom miasta Olsztyn takiego opału, który jest wysokokaloryczny, czysty, ekologiczny i bezpieczny dla pieców. Pellet drzewny starannie pakujemy w wygodne i ekonomiczne worki i dostarczamy na miejsce wskazane przez naszego klienta. Produkcja pelletu w naszej firmie odbywa się zgodnie z wszystkimi narzuconymi normami i nie ma negatywnego wpływu na środowisko. Pellet cena za tonę odpowiada jakości naszego opału i indywidualnym ograniczeniom finansowym naszych klientów. Dodatkowo nasz pellet wytwarzany jest jedynie ze starannie wyselekcjonowanych trocin, które otrzymujemy jedynie ze sprawdzonych źródeł.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Olsztyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

W związku z tym, że pellet drzewny cieszy się dużą popularnością wśród dużych gospodarstw, jak i firm - umożliwiamy naszym klientom zakup pelletu w Olsztynie w ilościach hurtowych, którym towarzyszą atrakcyjne ceny i rabaty. Hurt pellet to idealne rozwiązanie dla tych miejsc, w których zużycie opału w sezonie grzewczym (i nie tylko) jest duże i wymaga dodatkowego magazynowania. Pellet ceny hurtowe zaskoczyły już nie jednego klienta, który chce efektywnie ogrzać swój budynek. Nasz pellet sprzedawany w hurcie ma wszystkie cechy najwyższej jakości, czyli wysoką kaloryczność, niską wilgotność, niską zawartość popiołu i wysoką czystość.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do