phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Tomaszowie Mazowieckim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Tomaszowie Mazowieckim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z tylko surowców wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co gwarantuje między innymi minimalną spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych dostawców drewna, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy tego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Tomaszów Mazowiecki oraz licznych regionach Polski, gwarantując jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem wydajnego pelletu. Obecnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę podstawowych czynników. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, dlatego jest doceniane szczególnie wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wytyczne, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy przy tym pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Tomaszowie Mazowieckim prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu produktu i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz uznaniem, które cały czas rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, ze względu na to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie używania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto przede wszystkim wykorzystywać materiały z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co gwarantuje, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po budynku. Kupujących w Tomaszowie Mazowieckim serdecznie zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych klientów. Pellet wyróżnia się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy także podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na naturę, jako że to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki współpracy, a także korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Tomaszowie Mazowieckim oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Tomaszów Mazowiecki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy stanowi świetny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie pomieszczeń prywatnych i budynków przemysłowych, jako że jest to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do