phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Szczecinku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Szczecinku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także cecha, która udowadnia przewagę dostępnego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z tylko materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych sprzedawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Szczecinku oraz licznych regionach Polski, utrzymując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się w szczególności z zakupem wydajnego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, co sprawia, że jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w ten sposób mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Szczecinek prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu opału i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju opał odznacza się opłacalnością i ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą możemy przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W momencie wyboru opału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy również stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością opału, co sprawia, że jego wybór może być uznany za świetną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Szczecinku serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Opał odznacza się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, jako że to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady współpracy, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Szczecinek oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Szczecinek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła na terenie budynków prywatnych oraz budynków firmowych, gdyż jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do