phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kcyni.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kcyni i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która potwierdza przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i audytom dotyczącym produktu ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem tylko materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co zapewnia na przykład niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych dostawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Kcynia oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne metody ogrzewania mieszkania bądź przedsiębiorstwa to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnich latach ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych powodów. Jednym z najważniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania innymi metodami, a nawet sieciowego, dlatego jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Kcynia prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna opału i do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot sprostał wszelkim wymaganiom. Należy przede wszystkim wykorzystywać produkty z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą opału, co zapewnia, że jego zakup stanowi doskonałą inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła podczas spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Kcyni serdecznie zachęcamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie wymagania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Paliwo charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na otoczenie, gdyż jest to materiał produkowany z trocin drewna iglastego oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne zasady kooperacji, a także przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Kcyni oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kcynia

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła w obrębie budynków prywatnych oraz budynków firmowych, gdyż jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do