phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lubawce.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lubawce i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i audytom dotyczącym produktu ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem wyłącznie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych sprzedawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Lubawka oraz całym kraju, utrzymując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne ogrzewanie mieszkania bądź innego budynku to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał zdobywa coraz większą popularność z kilku ważnych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi sposobami, a nawet sieciowego, dlatego jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione paliwo odznaczało się najwyższą jakością. Wyłącznie tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Lubawka realizujemy od wielu lat – zapraszamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i uznaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią spalania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do powietrza, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto również kupować materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą produktu, co powoduje, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury podczas spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Klientów w Lubawce gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki kooperacji, jak też optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Lubawce oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lubawka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany to rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, jako że jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do