phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ślesinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ślesinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i audytom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Ślesin oraz całej Polsce, zapewniając jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne ogrzewanie lokali domowych oraz firmowych to jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie z szukaniem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał zdobywa coraz większą popularność z kilku podstawowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo odznaczało się doskonałą jakością. Jedynie w taki sposób możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy awarii. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Ślesinie realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zainteresowaniem, które cały czas rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki opał wyróżnia się ekonomią i ekologią użytkowania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy przede wszystkim kupować materiały z odpowiednimi atestami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co powoduje, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Ślesinie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał charakteryzuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na otoczenie, gdyż jest to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady współpracy, a przy tym korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Ślesin oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ślesin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz budynków firmowych, jako że jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do