phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Częstochowie .
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Częstochowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Pellet drzewny TOP to paliwo opałowe dedykowane najbardziej wymagającym klientom, którzy oczekują jego wysokiej jakości oraz niskiej ceny zakupu. Nasz pellet premium powstaje z trociny drewna iglastego o niezrównanej czystości i z tego też względu został objęty certyfikatem EN Plus A1. Jego uzyskanie wymaga częstych audytów jakościowych naszego pelletu workowanego, które jest zapewnieniem o jego najwyższej jakości i parametrach umieszczonych na opakowaniu zgodnych z realnymi wartościami użytkowymi. Co ciekawe, parametry pelletu opałowego TOP znacznie przewyższają te uznawane jako normę rynkową, co stanowi nasz wyróżnik na tle innych firm zajmujących się produkcją tego paliwa opałowego. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Częstochowie oraz w innych polskich miastach na wybranych składach opału, a także za pośrednictwem naszej firmowej strony internetowej. Udowadniamy także, że cena pelletu może być także niska i bardzo przystępna zarówno dla odbiorców prywatnych, jak i przedsiębiorców.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ogrzewanie pelletem jest obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów zwiększania temperatury w domowych i firmowych wnętrzach z kilku podstawowych powodów. Pierwszym jest koszt. Zastosowanie pelletu jest znacznie tańsze niż ogrzewania gazowego, elektrycznego, olejowego oraz ciepła sieciowego. Kolejną zaletą dobrego pelletu jest nikły wpływ na środowisko naturalne, gdyż podczas jego spalania do atmosfery jest uwalniania nikła ilość niebezpiecznych gazów, znacznie mniejsza niż w przypadku większości innych paliw opałowych. Nie można jednak zapomnieć o jego jakości. Nasze paliwa objęte certyfikatem EN Plus A1 są dedykowane do pieców na pellet klasy 5 i ecodesign. Zastosowanie niewłaściwego pelletu może spowodować rozwój korozji wywołany zbyt dużą wilgocią oraz zawartością popiołu. Kotły na pellet to najdroższe urządzenia w całej instalacji, dlatego zachęcamy do ich ochrony i zastosowania wyłącznie pelletu premium TOP. Nasz pellet jest pakowany w wygodnych i poręcznych workach, które zdecydowanie ułatwiają jego magazynowanie oraz transportowanie. Zapraszamy do zakupu już dziś.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Zdecydowanie bardzo istotny jest wybór wysokiej jakości pelletu drzewnego, który ma dobre opinie i pochodzi ze sprawdzonego źródła. Opinie pisane przez użytkowników są bardzo pomocne i zdecydowanie ułatwiają podjęcie ostatecznej decyzji. Warto wybierać paliwo od renomowanych producentów, którzy oferują certyfikowany opał, gdyż produkty bez odpowiedniej dokumentacji mogą mieć niską jakość, a ich skład może nie być czysty, przez co spalanie pelletu opałowego może doprowadzić do uszkodzenia kotła i braku możliwości skorzystania z gwarancji w razie awarii. Istotną wartością jest kaloryczność pelletu, która mówi o ilości ciepła generowanego podczas jego spalania. Wśród najważniejszych certyfikatów powinien znaleźć się EN Plus A1, który jest obecnie wymagany przez większość producentów kotłów. Warto także zwrócić uwagę na koszty, aby cena pelletu była dostosowana do zasobności portfela, a także adekwatna do oczekiwań.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Pellet drzewny oferowany przez naszą firmę jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu wyróżnia się wysoką kalorycznością, czyli wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Dzięki temu cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem wśród współczesnych klientów. Jako renomowany producent pelletu drzewnego oferujemy jego sprzedaż w Częstochowie w atrakcyjnej cenie za tonę. Paliwo to słynie z wysokiej jakości i doskonałych parametrów. Dodatkowo warto podkreślić, że produkcja pelletu wywiera minimalny wpływ na środowisko ze względu na naturalny skład, gdyż paliwo to jest wytwarzane w całości z wiórów tartacznych i trociny drewna iglastego. Zapraszamy już dziś do zakupu i skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Częstochowa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Ze względu na dużą popularność pelletu drzewnego oferujemy sprzedaż w hurcie, w którym obowiązują ceny hurtowe. To znakomite rozwiązanie dla przedsiębiorców ogrzewających obiekty firmowe, w których zwraca się dużą uwagę na ekonomię i ekologię używanych paliw. Ponadto pellet drzewny można także wykorzystać do ogrzewania domów prywatnych i dużo na tym zaoszczędzić. Zapraszamy do naszego punktu w Częstochowie, a także w innych polskich miastach.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do