phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Jedlinie-Zdroju.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Jedlinie-Zdroju i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i audytom dotyczącym jakości nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem tylko surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych dostawców trociny, wskutek czego mamy pewność w kwestii doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Jedlinie-Zdroju oraz całej Polsce, dbając o jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał opałowy zyskuje na coraz większej popularności z kilku podstawowych czynników. Jednym z najważniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi metodami, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Jedlinie-Zdroju realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i ekologią używania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności kupować produkty z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia wymaganą ilość temperatury w trakcie spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Jedlinie-Zdroju gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Paliwo cechuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest także wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na środowisko naturalne, jako że to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki współpracy, a przy tym optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Jedlina-Zdrój oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Jedlina-Zdrój

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet opałowy stanowi zawsze udany wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, ponieważ jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do