phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Raszkowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Raszkowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub innymi minerałami, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do doskonałej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Raszków oraz całej Polsce, utrzymując jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się między innymi z szukaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy zdobywa na coraz większym uznaniu z kilku ważnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, ze względu na to jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w taki sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź uszkodzenia. Sprzedawany przez nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wytyczne, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Raszków realizujemy już od dawna – zachęcamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz uznaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie jest to niczym dziwnym, przez to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by również stawiać na produkty z właściwymi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą produktu, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury na etapie spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Klientów w Raszkowie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Paliwo cechuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Należy również wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na przyrodę, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić korzystne zasady kooperacji, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Raszkowie oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Raszków

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, jako że jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do