phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bełchatowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bełchatowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych sprzedawców trociny, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Bełchatów oraz całym kraju, utrzymując jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali domowych lub firmowych to jedno z głównych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, co sprawia, że jest cenione szczególnie w przypadku osób skupiających się na minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały opałowe cechowały się świetną jakością. Jedynie takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Bełchatowie prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna produktu i do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością i ekologią spalania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W trakcie wyboru materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także wykorzystywać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą opału, co powoduje, że jego wybór stanowi świetną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia pożądaną ilość ciepła w trakcie spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Bełchatowie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet cechuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy także powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla środowiska naturalnego, gdyż to opał produkowany z strużyn drewna iglastego i ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne warunki współpracy, a przy tym korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Bełchatowie oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bełchatów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi idealny wybór. Może być użyty do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz obiektów biznesowych, ponieważ to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do