phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Białej Rawskiej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Białej Rawskiej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i audytom dotyczącym jakości stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co przekłada się na między innymi niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych sprzedawców trociny, przez co mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Biała Rawska oraz całej Polsce, zapewniając jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Naturalne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie mieszkania czy przedsiębiorstwa to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał opałowy zyskuje na coraz większym uznaniu ze względu na parę kluczowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania innymi metodami, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione w szczególności wśród osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obecne wytyczne, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Białej Rawskiej realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zainteresowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i ekologią użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Podczas wyboru opału warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by także stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością produktu, co powoduje, że jego zakup stanowi trafioną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury na etapie spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Białej Rawskiej serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów. Paliwo odznacza się optymalną wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Białej Rawskiej oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Biała Rawska

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie gospodarstw domowych i obiektów firmowych, jako że to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do