phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lubomierzu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lubomierzu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i audytom dotyczącym produktu stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem jedynie trocin wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców trocin, wskutek czego mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Lubomierz oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie domu czy firmy stanowi jedno z podstawowych zadań na okres zimy, który kojarzy się na przykład z szukaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka istotnych czynników. Jednym z najważniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, dlatego jest doceniane szczególnie wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały cechowały się świetną jakością. Wyłącznie takim sposobem mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Lubomierz realizujemy już od dawna – zachęcamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą i zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią użytkowania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, aby zakupiony towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto przede wszystkim wybierać materiały certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą opału, co sprawia, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Lubomierzu gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych klientów. Paliwo wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto też powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego lub wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki partnerstwa, a także atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Lubomierz oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lubomierz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany stanowi idealny wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych, ponieważ to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do