phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sosnowcu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sosnowcu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który potwierdza przewagę oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i audytom jakościowym stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co zapewnia między innymi niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych sprzedawców trociny, dzięki czemu mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Sosnowiec oraz całej Polsce, gwarantując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne ogrzewanie lokali domowych oraz firmowych to jedno z głównych zadań na okres zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi surowcami, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione materiały cechowały się najwyższą jakością. Jedynie tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Sosnowiec realizujemy od wielu lat – zapraszamy do nabycia opału i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz uznaniem, które stale rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie spalania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do powietrza, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału należy sprawdzić opinie o pellecie, aby towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by w szczególności kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą opału, co powoduje, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury na etapie spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Sosnowcu serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszystkie wymagania i potrzeby współczesnych nabywców. Pellet wyróżnia się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na naturę, jako że jest to opał produkowany z trocin drzew iglastych lub ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady współpracy, a także przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Sosnowiec oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sosnowiec

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet drzewny to idealny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz obiektów przemysłowych, ponieważ jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Wieloletnie działanie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do