phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pasymiu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pasymiu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który udowadnia przewagę dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem tylko trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co gwarantuje między innymi niewielką spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Pasym oraz wielu regionach Polski, utrzymując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne i bezpieczne metody ogrzewania domu bądź innego budynku stanowi jedno z głównych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie z szukaniem solidnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka istotnych powodów. Jednym z najważniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, przez co jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w ten sposób można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Pasymiu realizujemy już od dawna – zapraszamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i uznaniem, które nieustannie się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, gdyż tego rodzaju opał wyróżnia się ekonomią i ekologią spalania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału warto przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by również wybierać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła podczas spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Pasymiu serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, ponieważ to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych i wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne zasady współpracy, a przy tym niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Pasym oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pasym

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny to świetny wybór. Może być zastosowany do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie domów, mieszkań i budynków przemysłowych, gdyż to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do