phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Otwocku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Otwocku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem wyłącznie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co przekłada się na na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Otwocku oraz wielu regionach kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi z poszukiwaniem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał zdobywa coraz większe uznanie ze względu na kilka ważnych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, przez co jest pożądane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo cechowało się świetną jakością. Jedynie takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Otwocku realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do kupna opału i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. Nie jest to zaskoczenie, jako że tego typu materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz ekologią wykorzystania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby zakup spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by także kupować materiały z odpowiednimi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wybór może być uznany za świetną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Klientów w Otwocku gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Opał odznacza się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto także podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla środowiska naturalnego, gdyż jest to opał produkowany z trocin drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne zasady kooperacji, jak też optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Otwocku oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Otwock

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie pomieszczeń prywatnych i budynków firmowych, jako że jest to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do