phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wiązowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wiązowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także cecha, która potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i audytom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem wyłącznie trocin pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych sprzedawców drewna, przez co mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy tego surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Wiązowie oraz całym kraju, zapewniając jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne ogrzewanie lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimy, który wiąże się między innymi z szukaniem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zdobywa na coraz większej popularności przez kilka podstawowych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w ten sposób można ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można również pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Wiązowie realizujemy od wielu lat – zapraszamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zainteresowaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał wyróżnia się ekonomią i ekologią używania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W momencie wyboru pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto także wykorzystywać materiały z odpowiednimi certyfikatami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi świetną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła w trakcie spalania, które w jednolity sposób rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Wiązowie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Paliwo cechuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, jako że to materiał produkowany z trocin drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe zasady partnerstwa, jak również niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Wiązowie oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wiązów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi idealny wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz obiektów firmowych, jako że jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do