phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Międzychodzie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Międzychodzie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się użyciem tylko surowców wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych sprzedawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Międzychodzie oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania lub firmy to jedno z najistotniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się szczególnie z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w ten sposób mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź usterki. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy również pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Międzychodzie prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zainteresowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu opał odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by w szczególności kupować produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością produktu, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury na etapie spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Klientów w Międzychodzie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał charakteryzuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na otoczenie, gdyż to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki partnerstwa, a jednocześnie niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Międzychód oraz w całej Polsce – już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Międzychód

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, jako że to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do