phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kutnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kutnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem tylko trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład niewielką spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców trocin, przez co mamy gwarancję co do doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Kutnie oraz całym kraju, zapewniając jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Naturalne i bezpieczne ogrzewanie mieszkania lub firmy to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy uszkodzenia. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Kutnie prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą i zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas używania, jak też różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy również stawiać na produkty z właściwymi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co powoduje, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła w trakcie spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Kutnie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych nabywców. Materiał wyróżnia się świetną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy również wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla otoczenia, gdyż jest to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych i ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne warunki współpracy, jak również niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Kutnie oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kutno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i budynków firmowych, jako że jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do