phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Będzinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Będzinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co oznacza między innymi minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do doskonałej jakości wykorzystywanego surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Będzin oraz całej Polsce, gwarantując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Naturalne i niezawodne metody ogrzewania lokali domowych czy firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który wiąże się między innymi z zakupem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu z paru kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, ze względu na to jest pożądane w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały cechowały się świetną jakością. Tylko takim sposobem mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wymagania, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można także zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Będzinie realizujemy już od dawna – zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, ze względu na fakt, że taki opał wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania domów, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą możemy przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto w szczególności wykorzystywać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia wymaganą ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Będzinie gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał odznacza się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy również wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla natury, jako że to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki współpracy, jak też niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Będzin oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Będzin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet workowany to doskonały wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury na terenie domów, mieszkań i budynków firmowych, ponieważ to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do