phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Janowcu Wielkopolskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Janowcu Wielkopolskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem tylko surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co gwarantuje między innymi niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych dostawców drewna, przez co mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Janowcu Wielkopolskim oraz całym kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Przyjazne środowisku i niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych to jedno z głównych zadań na okres zimy, który wiąże się w szczególności z zakupem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku podstawowych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, również sieciowego, przez co jest doceniane w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub awarii. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne regulacje, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Janowiec Wielkopolski prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego typu materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz ekologią używania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy przede wszystkim kupować produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością produktu, co sprawia, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Janowcu Wielkopolskim gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Paliwo cechuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na naturę, jako że to materiał produkowany z trocin drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady partnerstwa, a także optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Janowiec Wielkopolski oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Janowiec Wielkopolski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet opałowy to zawsze udany wybór. Można go użyć do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz obiektów biznesowych, jako że jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do