phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wolinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wolinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych dostawców trocin, dzięki czemu mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Wolinie oraz całej Polsce, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne ogrzewanie domu lub innego budynku stanowi jedno z kluczowych zadań na czas zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zyskuje coraz większe uznanie ze względu na kilka istotnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi surowcami, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy również pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Wolin prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna opału i do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki opał wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W trakcie wyboru opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakupiony towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by również wykorzystywać materiały z właściwymi certyfikatami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co sprawia, że jego wybór może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Wolinie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, jako że jest to opał produkowany z strużyn drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki partnerstwa, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Wolinie oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wolin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy stanowi idealny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie budynków prywatnych oraz obiektów firmowych, gdyż to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do