phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lubowidzu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lubowidzu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami, co zapewnia między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych sprzedawców trocin, dzięki czemu mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości wykorzystywanego surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Lubowidzu oraz całej Polsce, gwarantując jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne metody ogrzewania mieszkania czy innego budynku stanowi jedno z najistotniejszych zadań na czas zimy, który wiąże się na przykład z szukaniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka kluczowych czynników. Jednym z najważniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane w szczególności w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały cechowały się wysoką jakością. Tylko takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Lubowidzu prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu opału i do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością i uznaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu warto przeczytać opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy także stawiać na produkty z właściwymi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury podczas spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Klientów w Lubowidzu gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych nabywców. Opał cechuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, gdyż jest to opał produkowany z strużyn drzew iglastych i ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki kooperacji, a przy tym optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Lubowidzu oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lubowidz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, ponieważ jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do