phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Brusach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Brusach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem tylko surowców wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych sprzedawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Brusy oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Przyjazne naturze oraz niezawodne metody ogrzewania domu bądź innego budynku stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się w szczególności z poszukiwaniem wydajnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zdobywa na coraz większej popularności z kilku kluczowych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Brusy realizujemy już od dawna – zachęcamy do zakupu opału i do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz uznaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki opał odznacza się opłacalnością i ekologią użytkowania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy przede wszystkim stawiać na materiały z właściwymi certyfikatami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą produktu, co zapewnia, że jego wybór stanowi udaną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła w trakcie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Kupujących w Brusach serdecznie zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Materiał opałowy wyróżnia się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na otoczenie, gdyż jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Brusy oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Brusy

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany to idealny wybór. Może być użyty do ogrzewania budynków prywatnych i obiektów przemysłowych, ponieważ jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do