phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Jezioranach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Jezioranach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik dostępnego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co oznacza na przykład niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców drewna, dzięki czemu mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Jeziorany oraz całym kraju, utrzymując jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne środowisku i sprawdzone metody ogrzewania domu czy innego budynku stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się w szczególności z zakupem właściwego pelletu. Aktualnie ten materiał zyskuje coraz większe uznanie ze względu na parę istotnych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi sposobami, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione zwłaszcza w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wytyczne, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Jezioranach prowadzimy od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu opału i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz uznaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością i ekologią spalania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W trakcie wyboru opału należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać materiały z odpowiednimi oznaczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła w trakcie spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Klientów w Jezioranach serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Materiał opałowy charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, jako że jest to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady partnerstwa, jak też optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Jeziorany oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Jeziorany

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Można go użyć do zapewniania pożądanej temperatury na terenie budynków prywatnych oraz obiektów firmowych, gdyż jest to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do