phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ostródzie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ostródzie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem tylko trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Ostróda oraz wielu regionach kraju, zapewniając jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne środowisku oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania lub innego budynku stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, dlatego jest doceniane zwłaszcza wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane materiały cechowały się najwyższą jakością. Tylko w taki sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy przy tym pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Ostródzie realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał odznacza się ekonomią i ekologią użytkowania, jak też różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania domów, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu warto sprawdzić opinie o pellecie, aby zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim stawiać na materiały z właściwymi certyfikatami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Ostródzie serdecznie zachęcamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy odznacza się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla środowiska naturalnego, gdyż jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych i ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe warunki współpracy, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Ostródzie oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ostróda

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet drzewny to doskonały wybór. Można go zastosować do ogrzewania budynków prywatnych oraz budynków biznesowych, jako że jest to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do