phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dolsku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dolsku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co oznacza na przykład niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych sprzedawców trocin, dzięki czemu mamy gwarancję co do doskonałej klasy tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Dolsku oraz całej Polsce, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Ekologiczne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych oraz firmowych to jedno z kluczowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się na przykład z szukaniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten materiał zyskuje na coraz większej popularności z kilku kluczowych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się najwyższą jakością. Jedynie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne regulacje, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Dolsku realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu produktu i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że taki opał odznacza się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie wykorzystania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W momencie wyboru pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy przede wszystkim stawiać na produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą opału, co sprawia, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła w trakcie spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Dolsku serdecznie zachęcamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał opałowy charakteryzuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, gdyż to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki partnerstwa, a przy tym korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Dolsku oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Dolsk

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet workowany to rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i obiektów firmowych, ponieważ to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do