phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Świebodzinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Świebodzinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także cecha, która udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom jakościowym ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co oznacza między innymi niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych dostawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Świebodzinie oraz całym kraju, gwarantując jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych to jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę istotnych czynników. Jednym z nich jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, dlatego jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby kupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w taki sposób mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Świebodzin realizujemy od wielu lat – zapraszamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na to, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału warto przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy również wybierać materiały certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością produktu, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi świetną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury na etapie spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Klientów w Świebodzinie serdecznie zapraszamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Opał wyróżnia się wysoką wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał produkowany z trocin drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady partnerstwa, jak również niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Świebodzinie oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Świebodzin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, jako że jest to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne działanie w branży pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do