phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Janikowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Janikowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem jedynie surowców wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co gwarantuje na przykład niską podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych sprzedawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Janikowo oraz licznych regionach Polski, dbając o jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych to jedno z głównych zagadnień na czas zimy, który wiąże się między innymi z zakupem wydajnego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy zdobywa na coraz większej popularności z kilku ważnych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane szczególnie w przypadku osób skupiających się na minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Janikowie prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą i zainteresowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W trakcie wyboru pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto również wybierać produkty z właściwymi certyfikatami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą produktu, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i zapewnia wymaganą ilość ciepła na etapie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Klientów w Janikowie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Pellet odznacza się wysoką wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla środowiska naturalnego, jako że jest to materiał opałowy produkowany z strużyn drewna iglastego i wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne warunki partnerstwa, jak również korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Janikowo oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Janikowo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań i budynków biznesowych, jako że to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do