phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pakości.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pakości i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także cecha, która udowadnia przewagę naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i audytom jakościowym ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem jedynie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co gwarantuje między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych dostawców drewna, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Pakości oraz całej Polsce, utrzymując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne ogrzewanie domu bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka podstawowych czynników. Jednym z nich jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane szczególnie wśród osób skupiających się na optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby kupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w taki sposób mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy usterki. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można również nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Pakości prowadzimy już od wielu lat – zapraszamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas używania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W trakcie wyboru produktu należy przeczytać opinie o pellecie, aby towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy przede wszystkim wykorzystywać produkty z odpowiednimi oznaczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą produktu, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Pakości gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych klientów. Opał odznacza się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, jako że to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady partnerstwa, jak również przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Pakość oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pakość

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, ponieważ jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do