phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Książu Wielkopolskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Książu Wielkopolskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również cecha, która podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych dostawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Książ Wielkopolski oraz wielu regionach Polski, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze oraz sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych to jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się między innymi z zakupem wydajnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku podstawowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby kupione materiały charakteryzowały się świetną jakością. Tylko takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Książu Wielkopolskim prowadzimy od dawna – zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że tego typu materiał opałowy odznacza się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas używania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim stawiać na produkty certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Książu Wielkopolskim serdecznie zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet cechuje się optymalną wydajnością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, jako że to opał produkowany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady kooperacji, jak również optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Książ Wielkopolski oraz na terenie całej Polski – już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Książ Wielkopolski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet workowany stanowi świetny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz budynków przemysłowych, jako że to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do